ÖVRIGT / Nautica / Båtmodell 4754650
nr 475 4650
Båtmodell
längd: 50 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 juli 2007
kl 17:01:05
30/6 14:57:34
150 kr
30/6 15:20:01